0503572401
Заказать обратный звонок

Отзывы

«Еще ничего не купил но сайт отличный в принцыпе есть все что мне надо ни надо искать по другим сайтам. вдальнейшем обязательно воспользуюсь именно этим сайтом»
Андрей Павлович,
завхоз, Кривой Рог
«Прочитав некоторый отзывы, сначала всеравно раздумывала еще, но заказала и не жалею, все по первому разряду.»
Ирина,
продавец детского стока , Черкасы
«Магазин отличный. Все всегда упаковано качественно. Пользовалась услугами магазина много раз и всегда была довольна своим выбором.»
Евгения,
дизайнер, Ужгород
Оставить отзыв
Все отзывы (791)

Только что купили

Жидкая силиконовая резина для изготовления эластичных форм.
Повышает морозостойкость строительных материалов, снижает водопоглощение.
Обеспечивает сцепление строительных растворов с основанием.
Для продления срока службы железобетонных дорожно-строительных конструкций.
Снижает коррозию бетона и металлоарматуры при воздействии хлоридов.
Обеспечивает начальный и основной уход за свежеуложенным бетоном.

Сообщество

Полимерные композиции

Полный текст

Рекомендации по обустройству и ремонту гидроизоляции искусственных сооружений , зданий силиконовыми композициями "Силон" по ссылке

Рекомендации

Однією з найважливіших проблем у транспортному будівництві є під­вищення довговічності будівель, які зводяться і реконструюються, та зни­ження витрат на їх поточний і капітальний ремонт. Головною складовою підвищення їх довговічності є штучних споруд від руйнівного впливу води, розчинів солей, кислих газів.

При порушенні гідроізоляції вода, розчини солей та кислі гази проникають в бетонну або залізобетонну конструкцію, взаємодіють із складовими цементного каменю, викликають їх надійна атмосферостійка гідроізоля­ція, яка остаточно забезпечує захист елементів корозію, а також корозію арматури залізобетонних конструкцій, в результаті чого зменшується міцність та експлуатаційна надійність споруди .

Руйнівний вплив на бетон штучних споруд створює поперемінне заморожування та відтавання води при порушенні гідроізоляції. Вода, що замерзає у пористій структурі матеріалу конструкції, переходить до твердої фази - лід зі збільшенням в об'ємі, що створює тиск понад 200 МПа. Під впливом та­ких внутрішніх тисків руйнуються навіть найміцніші породи каменю.

Таким чином, вивчення проблеми впливу вологи на залізобетонні вироби та улаштування надійної гідроізоляції зроблять можливим збільшити термін експлуатації споруд у транспортному будівництві. Крім того, слід враховувати, що покрівельні та гідроізоляційні покриття будівельних елементів транспортних споруд знаходяться у важких (атмосферні, гідротехнічні та механічні) умовах експлуатації, в першу чергу - це знакоперемінні та динамічні впливи. Відомо, що традиційні покрівельні та гідроізоля­ційні матеріали не є достатньо довговічними та надійними щодо герметичності споруд.

Сьогодні у будівництві застосувється значний спектр новітніх гідроізоляційних матеріалів, серед яких найбільш довговічними є полі­мерні мастики гідроізоляційного призначення "Сілон". На відміну від відо­мих гідроізолюючих мастик композиції "Сілон" виготовлені на основі силоксанових каучуків, які мають високі водовідштовхуючі (гідрофобні) власти­вості, стійкість до впливу сонячного ультрафіолета, водних розчинів солей і кислот, які зберігають свою еластичність в діапазоні температур від мінус 60°С до плюс 230°С.

Ці гідроізоляційні композиції утворюють суцільний водонепроникнений шар на поверхні конструкції, яка ізолюється, та мають складові, що проникають достатньо глибоко в пори конструкційного матеріалу, утворюючи на стінках пор і капілярів надтонкі водовідштовхуючі плівки, тим самим значно посилюють гідроізоляційний ефект.

Купить силикон можно на нашем сайте Купить

27 января 2016

2007-2019 © «SILOL»

0503572401
Заказать обратный звонок
Нужна консультация?
Корзина (0)